Yenilikçi bir dijital sistemin geliştirilmesi için Leonardo ve ST Engineering Antycip

VividLol

New member
Teknolojik yaklaşım, geniş kapsamlı kullanıma dayanmaktadır. dijital ikiz konsept tasarımı. Bu, oyun teknolojisi de dahil olmak üzere dijital ekosistemin tüm bileşenleri için Leonardo'nun tescilli çözümleriyle tamamlanan, piyasada mevcut en son teknolojiden yararlanmayı içerir.

Leonardo, kurumsal dijital strateji doğrultusunda bir anlaşma imzaladı. ST Mühendislik Antycip ile anlaşma – Sanal Gerçeklik, Simülasyon, Görsel Gösterimler ve Mühendislik hizmetlerinde Avrupa lideri – Epic Games tarafından sağlanan gelişmiş bir gerçek zamanlı 3D oluşturma aracı olan Unreal Engine'i temel alan bir Görüntü Oluşturucunun özelleştirilmiş bir versiyonunu geliştirmek.

Attraverso Gerçekdışı MotorLeonardo, inanılmaz gerçek zamanlı deneyimler sunacak, gerçekçi sanal ortamlar sağlayacak, sanal senaryodaki varlık sayısını ve karmaşıklığı artıracak. Teknoloji, yenilikçiliğe ulaşmak amacıyla Leonardo'nun tam uçuş simülatörleri, uçuş eğitimi ve prosedürel eğitim araçları ve diğerleri gibi tüm eğitim cihazlarıyla entegre olacak. Karma Gerçeklik Ve Sanal gerçeklik çözümler. Ayrıca yazılım, yeni nesil savaş ve eğitim uçaklarındaki “giyilebilir kokpit” gibi devam eden bir dizi ileri gelişme için de oyunun kurallarını değiştirecek.

Bu son başarı, Leonardo'nun iş dünyası arasındaki güçlü sinerjisi sayesinde mümkün oldu. Uçak Ve Leonardo Küresel Çözümler Şirket için en iyi mühendislik hizmetlerinin satın alınmasıyla ilgili ekipler.