Şampiyonluk açıklaması: Trabzonspor, Fenerbahçe’nin rekorunu kıracak!

Podhani

Global Mod
Global Mod
Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu D-Smart’ın sevilen programı Bol’ca Futbol, Kanal D’nin ünlü yorumcusu Hakan Ural’ı ağırladı.

Nergis Aşkın ve Emre Bol’un sorularını samimiyetle yanıtlayan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programı yorumcusu Hakan Ural, Fenerbahçe Lideri Ali Koç’u başarısız bulduğunu belirtirken gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Ural’ın öne çıkan birtakım açıklamaları şu biçimde;

Ali Koç’u başarısız buluyorum. Tartışmaya açık bir durum yok ve son bahtı. Gelecek dönem için epeyce yeterli bir hoca ve kusursuz bir kadro yapması yetmez, bu dönem da gelecek dönemi etkileyecek bir psikoloji taşıyacak. Ali Koç’a her maç daha sonrası rakibi tebrik etmesini yakıştıramadığımı söylemiş oldum.” dedi.

Hakan Ural Fenerbahçe’deki mevcut durumda İsmail Kartal haricinde kimsenin nazaranv almak istemeyeceğini söylerken, “Teknik yönetici tercihinde Löw mü Jorge Jesus mu derseniz ben uzak orta Jesus derim” diye konuştu.

Hakan Ural açıklamalarına şöyleki devam etti.

“Mesut Özil’in Fenerbahçe performansı bir facia. Öleceğim aklıma gelirdi, Fenerbahçe’ye alınan oyuncular aklıma gelmezdi. Valencia Fenerbahçe’de yeterli bir yedek olur. İrfan Can, Kim ve Szalai haricinde 11’de oynayacak oyuncu yok. Aziz Yıldırım ile baba oğul üzereydik oyumu Ali Koç’a verdim. Trabzonspor Fenerbahçe’nin erken şampiyonluk rekorunu kıracak. Beşiktaş’ta Başkan Karaveli’yi fazlaca beğeniyorum. Oyuna hükmediyor ve en az 4-5 genç oyuncu oynatıyor. Türkiye’de asla adil bir futbol oynanmadığına adım üzere eminim. 2 sene daha sonra Türkiye’deki hiç bir grup hatırlanmayacak. Galatasaray küme düşmez. Ancak Galatasaray buralarda oynamaya alışık değil. Burak Elmas seçimde Fatih Terim ile devam edeceğim dediği için kazandı. Bu yüzden Fatih Terim’i gönderme formu etik olmadı.”