Paige Spiranac, 2023 yılında sağlıklı olmanın formulünü verdi

Podhani

Global Mod
Global Mod
Paylaşımlarıyla toplumsal medyada gündem olan eski profesyonel golfçü Paige Spiranac yaptığı bir paylaşımla bir daha gündem oldu.

Instagram’da 3.7 milyon, Twitter’da ise 750 bin takipçisi olan 29 yaşındaki Spiranac, bir araştırmanın kararınu paylaştı.

Araştırmadan, “Almanya’da yapılan bir araştırma, bayanların göğüslerine günde 10 dakika bakmanın spor salonuna gitmekten daha sağlıklı olduğu kararı çıktı” tabirleri yer alıyordu.

Spiranac, esprili bir biçimde “Beni takip edin, 2023’teki sıhhat amaçlarına ulaşacaksınız” paylaşımı yaptı.

Takipçileri tarafınca beğeni yağmuruna tutulan Spiranac’a “Beni sağlıklı hissettiriyorsun” üzere yorumlar aldı.

Spiranac, bedeninin estetik olduğu tezlerine ise; “adamların bana doğduğum günden beri bedenimin düzmece olduğunu söylemelerine bayılıyorum, halbuki bunlar gerçek” karşılığını verdi.

Instagram’da 3.7 milyon, Twitter’da ise 750 bin takipçisi olan 29 yaşındaki Spiranac, bir araştırmanın kararınu paylaştı.

Araştırmadan, “Almanya’da yapılan bir araştırma, bayanların göğüslerine günde 10 dakika bakmanın spor salonuna gitmekten daha sağlıklı olduğu kararı çıktı” sözleri yer alıyordu.

Spiranac, esprili bir biçimde “Beni takip edin, 2023’teki sıhhat amaçlarına ulaşacaksınız” paylaşımı yaptı.

Takipçileri tarafınca beğeni yağmuruna tutulan Spiranac’a “Beni sağlıklı hissettiriyorsun” üzere yorumlar aldı.

Spiranac, bedeninin estetik olduğu argümanlarına ise; “adamların bana doğduğum günden beri bedenimin uydurma olduğunu söylemelerine bayılıyorum, halbuki bunlar gerçek” karşılığını verdi.