Kodlama Eğitim Kampı: BT'ye hızlı bir yan giriş nasıl yapılır?

Saberie

Active member
Haftada Altmış Saatlik Programlama: Kariyer değiştiriciler, temel eğitim programlarının programlanmasında pratik bilgileri hızla öğrenirler. Kime uygun olduklarını gösterelim.

Okuma zamanı:

21 dakika

Cebinde kaydetmek

Haberler online tarafından Midjourney ile oluşturulmuştur.

Duyuru

1. Kodlama Eğitim Kampı: BT'ye hızlı bir yan giriş nasıl yapılır?

2. Başvuru süreci

3. Maliyet ve dönem

4. Süreç ve içerik

5. İş ve maaş beklentileri

6. Çözüm

Pek çok teknoloji meraklısı, muhtemelen kötü çalışma koşulları veya mevcut işlerinde ilerleme fırsatlarının olmaması nedeniyle BT sektöründe kariyer değişikliği yapmayı düşünüyor. Öte yandan geliştiriciler yüksek maaş bekleyebilir ve genellikle evden çalışma ve ek eğitim fırsatlarına hak kazanırlar. Ancak kariyer değişikliğine hevesli olanlar için bu hedefe giden yol genellikle zor ve belirsizdir. Herkesin üç yıl boyunca bilgisayar bilimi okumaya odaklanacak zamanı yoktur ve herkesin üniversite diplomasına gücü yetmez.

Eğitim kamplarının organizatörleri, ilgili taraflara, eğitim maliyeti ve karmaşıklığı olmadan BT sektörüne girme sözü veriyor. Eğitim kampları, katılımcıların bir müfredatı takip ettiği üç aydan bir yıla kadar süren kurslardır. Amaç pratik deneyim kazanmaktır. Organizatör, ortak şirketlerden oluşan bir ağ aracılığıyla katılımcıları potansiyel işverenlerle buluşturuyor. Programı tamamladıktan sonra, yardımcı geliştirici olarak pozisyon alma fırsatına sahip olmalılar.

Makalede, bir temel eğitim kampı için hangi becerilere sahip olmanız gerektiğini, temel eğitim kamplarının genel maliyetinin ne kadar olduğunu ve masrafların eğitim kuponu aracılığıyla kimlere geri ödenebileceğini açıklıyoruz. Örnekleri kullanarak size tipik bir günün nasıl olduğunu ve müfredatın Udemy veya Coursera ile bireysel çalışmadan nasıl farklı olduğunu göstereceğiz. Son olarak, bir işe alım uzmanı, bir temel eğitim kampının kariyer değiştirmenize yardımcı olup olmayacağını ve bundan sonra kimin BT iş piyasasında daha fazla fırsata sahip olacağını açıklıyor.

Maalesef bu bağlantı artık geçerli değil.

Hediye edilen öğelere verilen bağlantılar, 7 günden daha eski olması veya çok sık erişilmesi durumunda geçersiz olacaktır.

Bu makaleyi okumak için deneme aboneliğine kaydolun ve tüm Haberler+ içeriğini bir ay boyunca ücretsiz okuyun.

Haberin Sonu

1. Kodlama Eğitim Kampı: BT'ye hızlı bir yan giriş nasıl yapılır?

2. Başvuru süreci

3. Maliyet ve dönem

4. Süreç ve içerik

5. İş ve maaş beklentileri

6. Çözüm

merhaba çevrimiçi

Haber Bülteni

Hiçbir haberi kaçırmayın! Her sabah Haberler online'dan yeni haberlere genel bakış

E-posta adresi

Veri koruma beyanımızda gönderim prosedürü ve iptal seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Duyuru