Hentbol Haberleri: Yıldız Kızlar Hentbol Yarı Final Maçları Başladı

Podhani

Global Mod
Global Mod
AJANSSPOR HABER

Türkiye Hentbol Federasyonu Elazığ Hentbol vilayet temsilciliğinin 2022-2023 yılı olarak düzenlediği hentbol maçları Elazığ’da başladı. Ayrıntılar…

Yarı final maçları nerede oynanıyor?

Yıldız Kızlar yarı final karşılaşmaları 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonunda oynanıyor.

Yarı final maçları ne vakit başladı ve ne vakit sona erecek?

Yıldız Kızlar hentbol yarı final hentbol karşılaşmaları 10 Ocak’ta Elazığ’da başladı. Karşılaşmalar 13 Ocaka kadar devam edecek. 13 Ocak’ta ise şampiyon ekip aşikâr olduktan daha sonra sona erecek.

Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “Hentbol vilayet temsilciliğimizin faaliyet programında yer alan Yıldız Kızlar yarı final karşılaşmaları başladı. Yarı final karşılaşmalarında ter dökecek olan tüm atletlerimize muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Abdulsamet Eren, ”Bilindiği üzere Elazığ’ı sporda marka kent haline getirmek ismine gerek yatırımlarla gerekse karşılaşmalarla ‘Spor Kenti Elazığ’ sloganıyla faaliyetlerimizi yapmaya ve sportmen kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Abdulsamet Eren, şu cümleleri ile açıklamarına sonlandırıd. Eren, ”Basketbolda hoş bir oluşumumuz var ve bu oluşumun meyvelerini ilerleyen senelerda alacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bir defa daha karşılaşmalara katılan tüm kadrolarımıza ve teknik gruba muvaffakiyetler diliyorum” tabirlerini kullandı.