“Future Loading” ile yeni yetenekler Leonardo'nun geleceğini inşa ediyor

VividLol

New member
Ekim 2023'te piyasaya sürüldü. Gelecek Yükleniyor işe almak için tasarlandı uluslararası yetenekler Grup için, katılımcıların kapsamlı bir disiplinler arası eğitim programı aracılığıyla İleri Yönetim Yüksek Lisans Derecesi. 30 yeni meslektaş, temel olarak aşağıdakilerle ilgili olmak üzere çok çeşitli farklı eğitim geçmişlerini temsil ediyor: mühendislik (havacılık, havacılık, mekanik, biyomedikal ve kimyasal) ve ekonomik disiplinler.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca katılımcılar bir çalışma gerçekleştirdiler. işe alım kursu en LUISS İşletme Okulu'nin Villa Blanc'ı ve çeşitli şirket lokasyonları gibi Telespazio'nun Fucino Uzay Merkezi (L'Aquila yakınında), Cisterna di Latina'daki Elektronik iş bölgesi sitesi ve Roma'daki Şirket ofisleri.

Grup ayrıca iki günlük eğitime katılma fırsatı da buldu. ISMA – Askeri Havacılık Bilimleri Enstitüsü Floransa'da, Leonardo'nun yöneticileriyle etkileşimde bulunmak ve şenlik ve ekip oluşturma anlarını paylaşmak için.

Girişim aynı zamanda Grubun İtalya'daki farklı tesislerinde iki iş rotasyonu fırsatını da içeriyordu. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimiİş evrimini desteklemek için hayati önem taşıyan konular, çevrimiçi dersler ve yerinde deneyimler yoluyla araştırıldı.

İkiden sonra yurt dışı eğitim deneyimleriÖnümüzdeki aylarda yapılması planlanan yeni meslektaşlarımız, LUISS Business School'da kampüs içi derslerle Yüksek Lisans programını tamamlamak için Roma'ya geri dönecekler. Son olarak, edindikleri becerileri uygulamak ve Grubun büyümesine ve yenilikçiliğine kişisel olarak katkıda bulunmak için başlangıçta atandıkları yere dönecekler.