Dünyanın en seksi atleti Alica Schmidt iş arıyor

Podhani

Global Mod
Global Mod
Alman atlet Alica Ѕchmidt, geçtiğimiz senelerda Busted Coverage mecmuası tarafınca dünyanın yaşayan en hoş ve en seksi bayan atlet seçilmişti.

Avustralya menşeli Busted Coverage mecmuasının kendisine bu seçimine ait konuşan Ѕchmidt, sporun her şeydilk evvel geldiğini söyleyerek, “bu biçimde bir unvanı niye aldığımı bilmiyorum. Benim için spor her şeydilk evvel gelir. Koşularıma konsantre olmak istiyorum” demişti.

Geçirdiği sakatlık niçiniyle Tokyo Olimpiyatları’nda yarış ihtimali zora giren, bağlarında yırtık ve kas sorunları niçiniyle bu dönem neredeyse hiç yarışamayan hoş atlet, oyunlara kısa bir süre kala düzgünleştiğini açıklayıp Tokyo’ya gideceğini açıklamıştı.

Üst Ren doğumlu 23 yaşındaki atlet, kazandığı unvanı ‘Dünyanın en seksi atletiyle’ toplumsal medyadaki popülaritesini artırdı.

Son olarak Borussia Dortmund’da fitness antrenörü olarak bakılırsav yapan Alica Schmidt, kendisine yeni bir kadro aradığını deklare etti.

Daha evvel 10 binlerde takipçisi olan Ѕchmidt’in en seksi atlet seçilmesiyle bir arada takipçi sayısı 2.5 milyonu geçti.

Avustralya menşeli Busted Coverage mecmuasının kendisine bu seçimine ait konuşan Ѕchmidt, sporun her şeydilk evvel geldiğini söyleyerek, “bu biçimde bir unvanı niye aldığımı bilmiyorum. Benim için spor her şeydilk evvel gelir. Koşularıma konsantre olmak istiyorum” demişti.

Geçirdiği sakatlık niçiniyle Tokyo Olimpiyatları’nda müsabaka ihtimali zora giren, bağlarında yırtık ve kas sorunları niçiniyle bu dönem neredeyse hiç yarışamayan hoş atlet, oyunlara kısa bir süre kala güzelleştiğini açıklayıp Tokyo’ya gideceğini açıklamıştı.

Üst Ren doğumlu 23 yaşındaki sportmen, kazandığı unvanı ‘Dünyanın en seksi atletiyle’ toplumsal medyadaki popülaritesini artırdı.

Son olarak Borussia Dortmund’da fitness antrenörü olarak bakılırsav yapan Alica Schmidt, kendisine yeni bir ekip aradığını deklare etti.

Daha evvel 10 binlerde takipçisi olan Ѕchmidt’in en seksi atlet seçilmesiyle birlikte takipçi sayısı 2.5 milyonu geçti.