Cortina Kadınlar Kayak Dünya Kupası 2023 yakında başlıyor

VividLol

New member
Kadınlar Alp Disiplini Dünya Kupası’nın başlaması için her şey hazır. Etkinlik 20, 21 ve 22 Ocak tarihlerinde Cortina d’Ampezzo’nun muhteşem ortamında gerçekleşecek.

Bu yıl bir kez daha, Leonardo güvenli bir şekilde çalışmasına katkıda bulunmayı seçmiştir. Cortina Kayak Dünya Kupası 2023 tüm paydaşların yararına: sporcular, halk ve yerel topluluk.

olarak kapasitesinde Resmi Teknik OrtakLeonardo, acil durumlarda da sahadaki faaliyetlerin ve müdahalelerin etkin koordinasyonunu sağlayabilen güvenli telsiz iletişimi için bir sistem sağlayacaktır.

Yokuşlarda Leonardo’nun teknolojileri

Leonardo’nun teknik çözümleri, güvenilir TETRA iletişimini sağlayacak ve böylece yaklaşık 150 saha operatörünün güvenli ve mükemmel bir koordinasyon içinde çalışmasını sağlayacak özel bir Çok Taşıyıcılı Hibrit Radyo Ağı’nın yere konuşlandırılmasını içeriyor. -de Perde VakfıKritik Görev Kontrol Odası (MCCR), terminal ekipmanının coğrafi konumu gibi Leonardo’nun gelişmiş ameliyathane özelliklerini kullanıma sunacaktır.

Leonardo’nun kritik iletişim çözümleri, her gün 50’den fazla ülkenin kullandığı mükemmellikleri ile dünya çapında tanınmaktadır. Leonardo, yalnızca İtalya’da 200 kontrol odası ve polis iletişimi için 50.000’den fazla terminalin yanı sıra sağlık acil durum yönetimi hizmetleri ve sivil koruma için konuşlandırılmış 2.000’den fazla dijital baz alıcı-verici istasyonu işletiyor.

Büyük spor etkinlikleri için teknik ortak

Cortina 2021, 1000Miglia 2020, 2018 ve 2014 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları, 2014 Soçi Kış Olimpiyat Oyunları, 2013 Dünya Bisiklet Şampiyonası ve 2006 Torino Kış Olimpiyatları’nın ardından Leonardo, güvenli koşu için önemli bir teknoloji ortağı olmaya devam ediyor. büyük spor etkinlikleri. Bu bağlamdaki amacı, sağlam bir güvenlik kültürünün yayılmasını teşvik ederken, organizatörler ve katılımcılar (kamu ve yerel topluluklar) için deneyim kalitesini iyileştirmektir. Leonardo’nun doğasında var olan performans, meydan okuma, rekabet ve teknolojik yenilik duygusu sporun değerlerini mükemmel bir şekilde tamamladığından, bu şaşırtıcı gelmemelidir.


Daha fazla bilgi için: [email protected]
Sosyal medya kanallarımızı takip edin twitterLinkedIn ve Instagram, Leonardo girişimlerinden haberdar olmak için
 
Üst