Çevrimiçi Konferans: Mikro Hizmetlerde Uzmanlaşmak İçin Hemen Erken Kayıt İndirimi Alın!

Saberie

Active member
Bu yıl Mastering Microservices’in bir sürümü de olacak. 23 Mayıs 2023 tarihinde, yine Haberler Academy tarafından organize edilen mikro hizmetler konulu çevrimiçi konferans gerçekleşecektir. Yine yazılım mimarları ve geliştiricileri ile mikro hizmetler alanındaki en son gelişmelerle ilgilenen şirketleri hedefliyor.


Katılımcılar, ünlü uzmanların yedi dersini masalarından dinleyebilirler – mikro hizmetlerde uzmanlaşma canlı olarak yayınlanacaktır. Ancak, etkileşim olanaklarından vazgeçmek zorunda değiller: Sunumlar sırasında sohbet yoluyla soru sorabilirler ve sunum yapan kişiler, zoom aracılığıyla sözde grup oturumlarında sunumdan sonra soruları yanıtlayabilirler. Bundan sonra, tüm dersler kayıt olarak ziyaretçilere sunulmaktadır. Ayrıca konferans materyallerine de erişebilirler.

Çevrimiçi konferansın konuları şunlardır:

  • Olay fırtınası ile mikro hizmetleri en aza indirme
  • Başarı: mikro hizmetler veya diğer mimarilerle mi?
  • Yekpare bir ön uç uygulamasından mikro ön uçları çıkarma
  • Etki alanı hikaye anlatımıyla tek parçadan bilgi işlem yapan mikro hizmetler
  • Mikro hizmet uygulamalarında mimari değerlendirmeler
  • Dağıtılmış mimarilerde paylaşılan veriler
  • Modern yazılım mimarisi tasarımı için eşzamansız modeller
Çevrimiçi konferansın konuşmacıları, tümü kendilerini kitap yazarları olarak veya mikro hizmetler konusunda çok sayıda konferansta konferanslar vererek kabul ettirmiş olan Arne Limburg, Eberhard Wolff, Billy Lando, Henning Schwentner, Stefan Zörner, Lars Röwekamp ve Susanne Braun’dur.

hedef kitle ve fiyatlar


Mastering Microservices, günlük işlerinde mikro hizmetlerle uğraşan ve teknik sorunları nasıl çözeceğini ve mimari yolculuğunun nereye gittiğini bilmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Erken Kayıt indiriminden 25 Nisan 2023 tarihine kadar faydalanabilir ve daha sonra uygulanacak 249 Euro (tüm fiyatlara KDV dahildir) üzerinden 50 Euro tasarruf edebilirsiniz. Takımlar istek üzerine özel koşullar alırlar.


Mastering Microservices, 2020 ve 2022’den sonra üçüncü kez gerçekleşecek. O sırada çevrimiçi konferansa 200 veya 300’den fazla ilgili taraf katıldı.


(anüs)Haberin Sonu
 
Üst