Okçular Vakfı’na transfer olan Manisalı şampiyona veda

Podhani

Global Mod
Global Mod
MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altında aldığı sayısız muvaffakiyetle hem Manisa’yı birebir vakitte ülkemizi gururlandıran şampiyon okçu Sevim Yıldır, Okçular Vakfı’na transfer oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Lider Yardımcısı Hakan Kadayıfçılar da Tevfik Lav Spor Tesislerinde başarılı atlet Sevim Yıldır’la bir ortaya gelerek, teşekkür etti.

Sevim Yıldır’dan daha büyük muvaffakiyetler beklediklerini lisana getiren Hakan Kadayıfçılar, “Sevim, örnek bir sportmen. Karakterli ve başarılı bir sportmen. Her vakit bizim göğsümüzü kabartan bir sportmen. Sevim, hakkındaki her hoş kanıyı hak ediyor. Bizde göstermiş olduğu muvaffakiyet, ülkemiz için terlettiği formaları, bunlara layık birisi. Kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Allah yolunu açık etsin. Daha büyük muvaffakiyetler bekliyoruz. Ondan duyacağımız her muvaffakiyet bizim sevincimiz olur. Gittiği yerde de inşallah fazlaca hoş muvaffakiyetler elde eder. yeniden teşekkür ederiz” diye konuştu.

Şampiyon okçu Sevim Yıldır ise, “Manisa’yı hayli sevdiğimi her keresinde söylüyorum. Benim memleketim, büyüdüğüm yer. Gittiğim her yerde de Manisa’yı temsil edeceğim aslına bakarsanız. Manisa ismine aldığım tüm muvaffakiyetleri, memnunlukla ve gururla almıştım. Bir yanımda her vakit Manisa olacak” dedi.