Mission Future: Pomigliano d’Arco, inovasyon ve endüstri 4.0

VividLol

New member
Gabriella, Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Napoli’deki Federico II ÜniversitesiR’dirdört Leonardo Aerostructures üretim sahasının Sürekli İyileştirilmesinden sorumluve özellikle Leonardo Üretim Sisteminin (LPS) doğru uygulanmasını garanti etmeye özen gösterir; süreç yönetiminin sürekli iyileştirilmesine odaklanan ve giderek daha yüksek kalite ve güvenlik sunan bir yaklaşımla Leonardo sanayi sitelerinin etkinliğini ve üretkenliğini optimize etmek amacıyla şirket tarafından 2019 yılında başlatılan program.

Martina, Üretim Sistemleri ve Sanayi Yatırımları Uzmanı de Pomigliano D’Arco sitesi, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümünden mezun olan ve eğitim deneyimini Aerotech Academy’ye katılarak sürdüren, Leonardo ve Federico II Üniversitesi, Napoli arasındaki işbirliğinden kaynaklanan bir mühendislik yüksek öğrenim kursu, mühendislik becerilerini ve bunların endüstriyel sektörlerdeki uygulamalarını geliştirmek için üniversite dünyası, şirketler ve yerel bölge arasındaki sinerjiyi teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Şimdi üçüncü yılına giren girişim, Aerotech Kampüsü Leonardo Laboratuvarlarının bir parçası olan Pomigliano’da, üniversiteler, teknik okullar, araştırma merkezleri ve ortak şirketlerle birbirine bağlı araştırma ve geliştirme laboratuvarları ağı. Martina bugün, Endüstri 4.0 alanında biriktirdiği becerilerden yararlanarak, şirket üretim süreçlerinin yenilenmesine yönelik projelerde yer almaktadır. düşman, 2020 yılında Akademi’de geçirdiği süre boyunca başlayan, ATR bölgesel nakliye uçağı gövdesinin montaj hattının tam otomasyonu ve Pomigliano tesisi ile tedarik zincirinin Akıllı Fabrikaya dönüştürülmesi.

Hem Gabriella hem de Martina bize, teknik ve yönetim becerilerinin geliştirilmesine izin veren ve insanların değişimin gerçek itici güçleri olduğu, sürekli gelişen bir bağlamın fırsat ve zorluklarla dolu dinamik bir ortamından bahsediyor.