Leonardo Cinsiyet Eşitliği Sertifikasını aldı

VividLol

New member
Bu takdir, Leonardo'nun kültür ve strateji, yönetişim, eğitim ve büyüme fırsatları, ücret eşitliği, ebeveyn koruması, iş-yaşam dengesi ve iletişim alanlarındaki girişimlerinin derinlemesine analiz edilmesi ve değerlendirilmesi sonucunda elde edildi.

Denetim aşamasında, şirketin Cinsiyet Eşitliği Stratejik Planı'nı Sürdürülebilirlik Planı'na tam olarak entegre eden Cinsiyet Eşitliği Yönetim Sistemi'nin etkinliği tespit edilerek belirli nitel ve nicel KPI'lar (anahtar performans göstergeleri) analiz edildi ve değerlendirildi.

Gibi Antonio Liotti, Grubun İnsan Kaynakları ve Organizasyon Sorumlusuvurguluyor, “Meslektaşlarımızın katkısı ve becerileri, işimizin yenilikçiliği ve başarısı için temel faktörlerdir: bu nedenle, onları değerlendirmek bizim için temel bir taahhüttür. Tüm insanların potansiyellerini tam olarak ifade edebilecekleri bir iş yeri yaratmak istiyoruz. Bu amaçla, Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Yöneticisi“Kurumsal kültürümüzün ayırt edici bir bileşeni olarak çeşitliliğe saygıyı garanti eden ve CEO'muz ve Genel Müdürümüz ile Eş Genel Müdürümüzün de yer aldığı Yönlendirme Komitesi.”

“Grubun sürdürülebilirlik hedefleri tarafından tanımlanan ve şirkette istihdam ve liderlik pozisyonlarında varlık gösterme açısından kadın katkısını artırmayı amaçlayan taahhüdümüzü teyit etmek için” diye ekliyor Raffaella Luglini, Leonardo Sürdürülebilirlik Direktörü“Cinsiyet Eşitliği Stratejik Planını, Leonardo'nun Endüstriyel ve Stratejik Planının bir parçası olan 2024-2028 Sürdürülebilirlik Planına entegre ettik ve eşitlik, kapsayıcılık ve çeşitliliğe saygı kültürünü güçlendirmeyi amaçlayan projeler geliştirdik. Sıkı ölçümler, dijital araçlar ve veri odaklı bir yaklaşım, sürekli iyileştirme amacıyla alınan eylemlerin etkinliğini ölçmemize olanak tanıyacak.”