Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu 7 ay evvel evlenmişti… ‘Her şey geride kalsın; orijinal sayfalara umutlu kıssalar yazalım’

Podhani

Global Mod
Global Mod
Acı Haber Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken’i yıktı. Çift geçtiğimiz yıl haziran ayında nikah masasına oturmuştu.

Ece Erken (43) ile uzun müddettir aşk yaşayan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021’de nikâh masasına oturmuştu. Sürpriz bir kararla evlenen ikili hoş haberi, ‘Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, daha sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” bildirisiyle duyurmuştu.

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu fazlaca az sayıda davetlinin katıldığı bir merasimle 28 Haziran 2021’de mutluluğa ‘evet’ demişti…

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun silahlı hücumda vefat etmesi akabinde gözler eşi Ece Erken’e çevrildi. Yaşanan acı olayın akabinde Erken sessizliğe büründü.

Ünlü sunucu yılbaşında oğlu Eymen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Mahmutyazıcıoğlu’nun birinci eşinden olan çocuklarıyla çekildiği fotoğrafları paylaşmış, paylaşımına “Her şey geride kalsın; orijinal sayfalara umutlu öyküler yazalım… 2022’de yıldızımız daima parlasın. Şahane bir yıl dileriz” notunu düşmüştü.

EVLİLİK KELEPÇE TAKMAK ÜZERE

Ece Erken evlilik teklifi aldığını Youtube sayfasında yaptığı paylaşımla duyurmuştu: “Evlilik konusunda başım epeyce karışık. İki sefer evlenip boşandım. Artık ki birlikteliğimden de evlilik teklifi aldım. Ancak evlilikten korkuyorum. Evlilik konusunda başarılı değilim. Sevgiliyken kapıyı vurup gidiyorsun, o denli bir gücün var lakin evliyken yok. Güya kelepçe takmak üzere geliyor bana. Çok sevdiğin beşerle evlenmek epeyce farklı bir şeydir eminim. Kapım evliliğe aralık fakat tam açık değil.”

Kaynak: Hürriyet