Bizim adımıza blog: Infotag Online, .NET 8.0 ve yapay zeka için Geliştirici Güncellemesi 2023

Saberie

Active member

1. Bizim adımıza blog: Infotag Online, .NET 8.0 ve yapay zeka için Geliştirici Güncellemesi 2023

2023 yılında da üst üste onbirinci kez bir bilgilendirme günü düzenliyorum ve bu yıl yine tek günlük online etkinlik olarak gerçekleşecek. Bilgilendirme günlerimizde her zaman olduğu gibi, .NET ortamındaki tüm yazılım mimarları ve geliştiricileri, sponsorların etkisi olmaksızın açılış konuşmacılarından yoğun bir bilgi yükü ve bağımsız bir görüş alıyor. Mayıs 2022’deki son bilgilendirme gününde 327 memnun katılımcımız oldu.

Dr Holger Schwichtenberg, MAXIMAGO’da Güvenlikle ilgili son derece kritik alanlarda bile yenilik ve deneyime dayalı yazılım geliştirme sunan Baş Teknoloji Uzmanıdır. Aynı zamanda, çok sayıda orta ölçekli ve büyük şirketi yazılım geliştirme ve işletim konusunda 38 ünlü uzmanla danışmanlık ve eğitimle destekleyen uzman ağı www.IT-Visions.de’nin başkanıdır.

Yazılım geliştirici güncellemesi 2023 konuları

.NET 8.0 ile ilgili tüm konulara ek olarak, bu yıl yapay zeka destekli yazılım geliştirme üzerine bir konferans sunuyoruz:

• .NET 8.0 ve Visual Studio için son güncellemeler
  • C# 12.0’daki yeni dil özellikleri
  • Entity Framework Core 8.0 ve ASP.NET Core 8.0’daki yenilikler
  • .NET Multi-Platform App UI (MAUI) 8.0 kullanan platformlar arası uygulamalar
  • .NET 8.0’daki Windows Geliştiricileri İçin Yenilikler: Windows Forms, WPF, WinUI3
  • OpenAI, Azure OpenAI ve GitHub Copilot ile yapay zeka destekli yazılım geliştirme
konuşmacı

Bu bilgilendirme gününde benim yanı sıra üç tanınmış .NET ve Microsoft En Değerli Profesyonel (MVP) uzmanı da konuşacak: André Krämer, Thomas Claudius Huber ve Rainer Stropek. Her zaman olduğu gibi, etkinlik sırasında sorabileceğiniz her türlü soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

Kısa Bilgiler:

Salı 06/13/2023
09:00 – 18:00 arası yaklaşık
Kayıt dahil ZOOM aracılığıyla çevrimiçi canlı etkinlik
Daha fazla bilgi ve kayıt

()

Haberin Sonu