Avalon Air Show: Leonardo ileri teknolojileri Avustralya’ya taşıyor

VividLol

New member
Leonardo, Avustralya’daki endüstriyel yolunu Leonardo Avustralya. 2019’da kurulan Leonardo’nun Avustralya şubesi, o zamandan beri, Avustralyalı tedarikçilerin ülke içi yetenekler geliştirmesi için fırsatlar sağlamak ve çok alanlı çözümlerinin özel tekliflerini sunmak için kilit oyuncularla çalışırken faaliyetlerini ve varlıklarını geliştirdi. Avustralya Savunma Kuvvetlerinin yanıt verebilirliğini artırmak için şirket, kamu ve özel Acil Durum Hizmetlerine ve daha geniş Avustralya Savunma Sanayisine geniş bir ürün, hizmet ve çözüm portföyü sunmaktadır.

Alberto Pietra, Kıdemli Başkan Yardımcısı Asya, Uzak Doğu ve Okyanusya Uluslararası Pazarlama ve Stratejik Kampanyalar açıklıyor: “Leonardo, Avustralya pazarında ve daha geniş Okyanusya Bölgesi’nde iyi bir konuma sahip, ancak temel tescilli çözümlerimizin yerel Savunma ve Güvenlik gereksinimlerini karşılamak için büyük potansiyele sahip olduğu bu pazarda önemli ölçüde büyümek istiyoruz. Yerel ortaklarla endüstriyel sinerjinin geliştirilmesi ve işbirliği DNA’mızda çok derindir, bu nedenle onlarla işbirliği yapmaya ve ayrıca AIC’nin (Avustralya Endüstri Kapasitesi) yönergelerine uymaya hazırız”.

the Varlık Alanları helikopter hangarı ve Balıkçılar Viraj tesis, bakım, onarım ve revizyon hizmetleri ile sivil, askeri ve kamu hizmeti uygulamaları için konuşlandırılmış 160’tan fazla helikopterden oluşan bir filoyu desteklemektedir. Bu yetenek, Yeni Güney Galler’de tamamen Leonardo’ya ait olan Partech Systems’in elektronik test tesisinde gerçekleştirilen aviyonik test ve bakımını da kapsar.

Essendon Fields (Melbourne) tesisi

60’tan fazla AW139 bugün Avustralya’da faaliyet gösteriyor. AW139, üst düzey performansı, kapasitesi, güvenilirliği ve güvenliği sayesinde ülke çapında Acil Tıp Hizmeti (EMS) için lider modeldir. AW139, çeşitli Avustralyalı operatörler tarafından kolluk kuvvetleri, devriye ve gözetleme ve denizde arama ve kurtarma operasyonları dahil olmak üzere çeşitli görevleri gerçekleştirmek üzere seçilmiştir.

AW139

Yeni AW609 sabit kanatlı bir uçağın hızını, menzilini ve konforunu bir helikopterin rahatlığı ve esnekliği ile birleştirerek, hava yoluyla noktadan noktaya ulaşımda bir devrimi temsil ediyor. AW-609 TiltRotor, Para kamu, Tıbbi ve Kurtarma Hizmetleri, Enerji Hizmetleri ve VIP ve Yönetici Taşımacılığı dahil olmak üzere çeşitli müşteriler için uygundur. AW-609, geleneksel bir helikopterin neredeyse iki katı hızda uçarak benzeri görülmemiş bir performans düzeyi sunar. Platform, kurtarma operasyonlarının iyileştirilmesinde de çok önemli bir rol oynayabilir. Avustralya gibi geniş ülkelerde, uzak bölgelerdeki kurtarma operasyonları şu anda birden fazla ulaşım biçimi (sabit kanatlı uçak, helikopter ve ambulans) gerektiriyor. AW-609, bu tür operasyonlara süreklilik ve hız katacak: Tek bir araç, uzun mesafeleri hızla katederek hastalara ulaşıp onları alıp doğrudan en uygun hastaneye götürebilecek. Bu operasyonel süreklilik, güvenlik devriyesi gibi diğer amaçlar için de inanılmaz bir potansiyel katıyor.

Çalıştırma 10 C-27J Spartalı, RAAF dünya çapında en geniş filolardan birine sahiptir. Leonardo, RAAF’ın C-27J Spartan’ın Avustralya Savunma Kuvvetleri (ADF) ile kritik bir rol oynamaya devam ettiğini, insani yardım ve afet yardımı görevlerini yerine getirdiğini ve benzersiz esnekliği, sağlamlığı, güvenilirliği ve yeteneği sayesinde operasyonel değer sağladığını görmekten gurur duyuyor. aşırı havaalanı / uçak pisti koşullarında iniş ve kalkış yapmak. C-27J Spartan, Avustralya’nın ücra bölgelerinde ve yakın Güney Pasifik bölgelerinde çalışabilen gerçek bir “aşırı koşullar beygiridir”. the C-27J kendi boyut sınıfındaki en etkili çok rollü askeri nakliye uçağı olarak geniş çapta tanınmaktadır. Uçak, daha fazla verimlilik ve iyileştirilmiş çalışma performansı için yeni aviyonik ve aerodinamik geliştirmelere sahiptir. C-27J Spartan esnekliği, Leonardo tarafından geliştirilen İstihbarat, Gözetleme, Keşif (ISR), Deniz Devriyesi (MPA) ve Denizaltı Savunma Harbi (ASW) gibi orijinal rolünü tamamlayan çoklu görev yetenekleriyle geliştirilmiştir. Taktik Hava Taşıyıcısı. Geçen Ekim ayında Avustralya Hükümeti, C-27J Spartan filosu için bir Aviyonik Yükseltme Satın Alma Sözleşmesi imzaladı ve operatörlerinin çoğu, filolarını en son standartlara yükseltiyor.

M-346 gelişmiş eğitici

Leonardo, askeri pilot eğitimi alanında dünya lideridir. Leonardo inanıyor ki, M-346 gelişmiş jet eğitmeni / KALDIRMA uçak ve en yeni nesil eğitim sistemi, RAAF’ın gelecekteki pilotlarını eğitmek için en iyi çözümdür. En zorlu Hava Kuvvetlerinin bazılarıyla elde edilen 100.000’den fazla Uçuş Saati ile M-346 platformu, en son teknolojiler kullanılarak hazırlanmış tam entegre bir eğitim sistemidir. Bir simülatörler ağı ve yer tabanlı öğretim cihazlarının yanı sıra tamamen Leonardo tarafından geliştirilen ve öğrenci pilotları en karmaşık ve zorlu operasyonel senaryolara maruz bırakabilen tamamen işlevsel bir Canlı, Sanal ve Yapıcı (LVC) ortamı içerir. M-346 eğitim sistemi, öğrenci pilotların FA-18 Super Hornet ve F gibi modern savaş uçaklarının etkili bir şekilde kullanılması için kritik olan bilgi ve becerileri geliştirmelerini sağlayan ileri/öncü savaş uçağı eğitim aşamaları için etkinliğini sürekli olarak göstermektedir. -35, tartışmasız bir pazar kriterini temsil ediyor.

M-346 aynı zamanda Uluslararası Uçuş Eğitim Okulu (IFTS), diğerlerinin yanı sıra Katar, Japon, Alman ve Singapur Hava Kuvvetleri tarafından zaten seçilen ve NATO’nun Avrupa’da Uçuş Eğitimi (NFTE) projesi tarafından amiral gemisi kampüsü olarak seçilen İtalyan Hava Kuvvetleri ile Leonardo arasındaki ortak bir girişim. Sunum M-346 gelişmiş jet eğitmeni ve Uluslararası Uçuş Eğitim Okulu ile ilgili “Yarının Uçan Aslarını Yetiştirmek” Leonardo ekibi tarafından Avalon Hava Gösterisi28 Şubat Salı 14:00 – 15:00 (Konferans Merkezindeki Oda 4).

İnsansız Hava Sistemi (UAS) Falco Xplorer

İçinde Elektronik Leonardo, kara, deniz ve hava gözetimi için en son teknolojileri ve çözümleri sergileyecek. Buna ek olarak ATOS görev sistemiolarak Avustralya’da zaten hizmette Gözetim Bilgi Yönetimi (SIM) kıyı ve kara devriye operasyonları için şirket, mürettebatsız gibi 360° gözetleme teknolojileri sunuyor Şahin EVO Ve Falco Xplorer sistemleri – ikincisi, uçuş testi ve sertifikasyonunun ilk aşamasını başarıyla tamamlayarak yakın zamanda önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Falco sistemlerinin çok yönlülüğü ve yüksek taşıma kapasitesi, taktik-stratejik seviyedeki bilgilerin toplanması, entegrasyonu, korelasyonu ve yayılması için eksiksiz bir sensör paketinin entegrasyonuna izin verir; Gabbiano TS20-UL ve Gabbiano TS80-UL çok modlu devriye ve gözetleme radarları da sergilenecek.

Leonardo, çok çeşitli teknolojiler ve çözümler sunar. elektronik harp mürettebatı, uçakları ve deniz ve kara araçlarını korumak için. Miysis ve MAIR sistemleri, BriteCloud bozucu ve SAGE elektronik istihbarat sistemi gibi füze koruma sistemleri, diğer COMINT (İletişim Zekası) teknolojileriyle birlikte Falco sistemlerine kurulabilir.